Střechy, pokrývačství, tesařství

střechy Liberec, pokrývačství Liberec, tesařství Liberec

Materiály
Bramac

images/stories/02-23-11-10-21-51-pb250947jpg.jpgBramac je betonová krytina vhodná na většinu šikmých střech. Nejprodávanějším typem je Alpská taška classic s povrchovou úpravou protector. Tato vrstva protector chrání usazování prachu a následné tvorbě mechů.

 

 

Capacco

images/stories/dscf2824jpg.JPGCapacco je plastová krytina vhodná jak na novostavby tak na rekonstrukce. Naše firma s touto kritinou pracuje již 8let a máme sní jen ty nejlepší zkušenosti. Krytina Capacco je vhodná především na rekonstrukce tam kde byl původně eternit a staré bednění už není v nejlepší kondici.Capacco svým složení na povrchu vytváří neviditelnou měděnku a ta zabraňuje vytváření mechů.

 

Asfaltový šindel - Katepal, Kerabit

images/stories/p1050259jpg.JPGNaše firma pracuje výhradně s plně samolepivými šindeli finské výroby. Finské asfaltové šindele jsou plně modifikované a plně samolepivé. Obě tyto vlastnosti dokáží předejít mnoha problémům (otrhání jednotlivých šablon větrem)

 

Plechová krytina - Lindab, Balex Metal

images/stories/fotografie0027jpg.jpgPlechová krytina  Lindab, Balex Metal a jim podobné jsou vhodné především na jednodušší střechy nejlépe sedlové. Na takto jednoduchých střechách se nejvíce projevý jejich kouzlo rychlejší pokládky. Každá překážka ve střeše se prodražuje více než u jiných typů krytin

 

Eternit

images/stories/03-06-11-04-39-04-fotografie0021jpg.jpgJiž několi let není Eternit svou kvalitou to co to dříve bývalo. Po zavedení ekologických pravidel zmizela ze složení eternitu složka azbestu, která měla zásadní vliv na žívotnost této krytiny. Pokud naše firma realizuje střechu tak jedině z Eternitu německého, kterým má ještě akceptovatelnou kvalitu a lze jej pokládat na bednění.