Střechy, pokrývačství, tesařství

střechy Liberec, pokrývačství Liberec, tesařství Liberec

Pokrývačství

šikmé střechy

images/stories/02-24-11-08-43-00-obraz052jpg.jpgŠikmé střechy mohou mít různé tvary od nejjednodušších po velmi složité. Každý zákazní by si měl před začátkem stavby nového domu sednout především s pokrývačem a dohodnout se na typu krytiny. A podle výběru krytiny navrhnout tvar střechy. Protože né každá krytina je pro daný tvar střechy vhodná. Na druhou stranu mohu říci že většina střech lze udělat z většiny dostupných krytin ale stojí to mnohem víc.

V odílu šikmé střechy najdete postup jak se rodí střecha

 

Rekonstrukce

Rekonstrukce střechy je vždy složitější operace než realizace střechy na novostavbě. Vzhledem k tomu že dům většinou někdo obývá je nutné pracovat tak aby byl naší prací co nejméně obtěžován a pokud možno nedošlo k újmě na jeho majetku. Při realizaci se snažíme spolupracovat s českým hydrometeorologickým ústavem ( www.chmi.cz) který nám poskytne cenné informace o srážkách v daných hodinách či dokonce minutách. My podle této informace se rozhodujeme jaký postup demontáže staré krytiny použijeme. Mohu říci že tento způsob v našem oboru využívá malé procento firem v celé republice.

rekonstrukce střechy - před a poté

Capacco je plastová krytina vhodná jak na novostavby tak na rekonstrukce. Naše firma s touto kritinou pracuje již 10let a máme sní jen ty nejlepší zkušenosti. Krytina Capacco je vhodná především na rekonstrukce tam kde byl původně eternit a staré bednění už není v nejlepší kondici.Capacco svým složení na povrchu vytváří neviditelnou měděnku a ta zabraňuje vytváření mechů.

Capacco

 

dscf2489jpg.JPG02-24-11-08-50-45-dscf2824jpg.JPG


dscf3741jpg.JPGdscf3850jpg.JPGdscf1424jpg.JPGdscf1543jpg.JPGnovostavby

práce na novostavbě je vždy velmi zajímavá, neboť dáváte domu skutečný tvar a každý investor na tento okamžik čeká s velkým napětím. Střechou se totiž dokončí první etapa stavby a tou je hrubá stavba. Výběr vhodné krytiny je zde velmi důležitý a proto bych rád apeloval na investory pojďme se o vhodné krytině na Váš dům pobavit a nedat slepě na projekt. Spousta projektů je dělána plošně pro celou ČR a nezohledňuje polohu, nadmořskou výšku a ani místo (u lesa, ve strání, na kopci..)

obraz013jpg.jpg

02-24-11-09-09-11-pb250947jpg.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4jpg.JPG

obraz046jpg.jpg